Rada Gminy Dubicze Cerkiewne

 

Kadencja VII

 

 1   Czmiel Jan Zastępca Przewodniczący Komisji Oświaty, Opieki Społecznej, Kultury, Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki
 2   Czykwin Mikołaj Zastępca Przewodniczącego Komisji Porządku Publicznego
 3   Holonko Mikołaj Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy
 4   Karpiuk Jerzy Przewodniczący Rady
 5   Karpiuk Andrzej Przewodniczący Komisji Porządku Publicznego
 6   Korch Wieczysław Przewodniczący Komisji Rozwoju Gospodarczego
 7   Kot Michał Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej
 8   Kendyś Wiktor radny
 9   Mikulicz Leon Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
 10   Misiejuk Włodzimierz Przewodniczący Komisji Oświaty, Opieki Społecznej, Kultury, Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki
 11   Leoniuk Mikołaj Zastępca Przewodniczącego Komisji Rozwoju Gospodarczego
 12   Oksentiuk Nina radna
 13   Rybak Mikołaj radny
 14   Szymaniuk Irena Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy
 15   Szimoniuk Walentyna radna

 

 

Kadencja VI

 

 1  Bańkowski Aleksander radny
 2  Chodakowski Mirosław Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy
 3  Holonko Mikołaj radny
 4  Kazimieruk Anatol radny
 5  Karpiuk Jerzy Przewodniczęcy Rady
 6  Karpiuk Andrzej Przewodniczący Komisji Porządku Publicznego
 7  Korch Wieczysław Przewodniczący Komisji Rozwoju Gospodarczego Gminy
 8  Kot Michał Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej
 9  Leoniuk Mikołaj Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy
 10  Michałowska Emilia Przewodnicząca Komisji oświaty, opieki społecznej, kultury, kultury fizycznej, sportu i turystyki
 11  Oksentiuk Nina Zastępca Przewodniczącego Komisji Rozwoju Gospodarczego Gminy
 12  Pietrzak Stefan Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
 13  Rybak Mikołaj radny
 14  Szymaniuk Irena Zastępca Przewodniczącej Komisji oświaty, opieki społecznej, kultury, kultury fizycznej, sportu i turystyki
 15  Troc Aleksy radny

 

Kadencja V

 

1.

Karpiuk Jerzy

Przewodniczący Rady Gminy

2.

Czykwin Mikołaj

Wiceprzewodniczący Rady Gminy / Przewodniczący Komisji Porządku Publicznego

3.

Żak Jan

Wiceprzewodniczący Rady Gminy

4.

Berezniak Władysław

 

5.

Boguń Wiktor

 

6.

Guryn Mikołaj

Przewodniczący Komisji Oświaty, Opieki Społecznej, Kultury, Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki

7.

Holonko Mikołaj

 

8.

Jakoniuk Włodzimierz

 

9.

Karpiuk Andrzej

 

10.

Kazimieruk Andrzej

 

11.

Korch Wieczysław

Przewodniczący Komisji Rozwoju Gospodarczego Gminy

12.

Oksentiuk Nina

 

13.

Szymaniuk Grzegorz

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

14.

Szymaniuk Irena

 

15.

Troc Aleksy

 

 

Metryka strony

Udostępniający: Urząd Gminy Dubicze Cerkiewne

Wytwarzający/odpowiadający: Igor Kondratiuk

Wprowadzający: Igor Kondratiuk

Data wprowadzenia: 2007-03-02

Data modyfikacji: 2014-12-02

Opublikował: Igor Kondratiuk

Data publikacji: 2007-03-02